×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/magbud/domains/dachmagbud.pl/public_html/images/ofirmie/.

Usługi Ogólnobudowlane „MAGBUD” Krystian Piątek - to firma wykonująca prace dekarsko-blacharskie na najwyższym poziomie zarówno dla inwestorów prywatnych (np. na domach jednorodzinnych, kamienicach) jak i dla firm. Atutami firmy są uczciwe ceny, fachowość, wysoka jakość i terminowość.

 

Nasza firma stara się koncentrować swoje działania na terenie Dolnego Śląska. Umożliwia to naszym przyszłym klientom obejrzenie kilku wykonanych przez nas dachów w pobliżu swojego miejsca zamieszkania Nie prowadzimy kilku robót jednocześnie tą samą brygada , co umożliwia nam całkowite skoncentrowanie się na wykonywanym zleceniu, a jako właściciel firmy jestem obecny na budowie od początku do końca robót co w efekcie gwarantuje wysoką jakość usług.

Dysponujemy wysokim doświadczeniem, jesteśmy w pełni zmechanizowani, nowocześni i zaopatrzeni w niezbędne narzędzia. Wiemy że dach to inwestycja na lata i że bez pewnej konstrukcji nad głową nie można spokojnie spać. Dobór odpowiedniego pokrycia dachowego oraz fachowców odgrywa bardzo istotną rolę w czasie budowy domu. dla nas nie tylko ważny jest pewny dach nad głową, ale też estetyka i wygląd wizualny, który pomaga współgrać z architekturą naszego domu i wpływa na otoczenie budynku.

Od roku 2012 właściciel firmy tj . Pan Krystian Piątek jest doradcą technicznym firmy RUUKKI i oprócz opinii, które wydaje szkoli inne firmy dekarsko - blacharskie na terenie Śląska, Dolnegośląska oraz Opolszczyzny.   Prowadzimy rownież nadzór nad budowami wykonywanymi przez inne firmy dachowe na zlecenie inwestora.

 

Czym się wyróżniamy?

  • Posiadamy bardzo duże doświadczenie ;
  • Stale przechodzimy szkolenia i kursy;
  • Nasi ludzie to profesjonaliści z pasją;
  • Zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług;
  • Zrealizowaliśmy parę set różnych zleceń;
  • Oferujemy stałe doradztwo przy budowie.
SCROLL TO TOP